Hašek (ČSSD): Díky omezení výměry pro jednu plodinu se krajina mění

18.09.2021 17:14 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zlepšování krajiny

Hašek (ČSSD): Díky omezení výměry pro jednu plodinu se krajina mění
Foto: Archiv PL
Popisek: Emeritní hejtman a předseda Asociace krajů ČR Michal Hašek

Česko jako nekonečné lány žluté řepky? S tím je už od ledna letošního roku konec! Náš ministr Miroslav Toman omezil maximální výměru jedné plodiny na 30 hektarů.

Krajina se díky tomu mění, lépe se v ní zadržuje voda, na polích můžete vidět přerušovací pásy a širší spektrum plodin než jen řepku. Zlepšují se tím i podmínky pro drobnou zvěř, ptáky nebo hmyz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

ERS 2

Slibujte, že unijní povolenky ETS 2 implementovat nebudete. To zní dobře, ale nezaplatíme za to jinak? Já nevím, ale nemyslím, že se EU bude líbit, že se vzepřeme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Nesrovnávejme ty dvě viny, nejsou totožné, nikdy nebyly

19:02 Rajchl (PRO): Nesrovnávejme ty dvě viny, nejsou totožné, nikdy nebyly

Projev na 18. schůzi Poslanecké sněmovny ke stanovisku vládní koalice ke sjezdu Sudetoněmeckého land…