Na místě opozice bych si vyžádal po úvodních slovech za vládu účast a vystoupení hlavní hygieničky a ředitele ÚZIS, aby podali Sněmovně informace jako odborníci. Následně bych formuloval podmínky vládě, za kterých bych podpořil prodloužení nouzového stavu o 14 dnů. Každý jiný postup znamená, že COVID-19 získal v opozici cenného spojence. A že vlastně nejde o naši zemi, o lidi, o naše životy a zdraví, ale jenom a pouze o porážku Babiše. Ale to je v této zoufalé situaci lidí i naší země opravdu slabý argument.
Vážení opoziční politici, poražte vládu v demokratických volbách, nikoliv uprostřed kruté bitvy s pandemií COVID-19 a jejími nebezpečnými mutacemi.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


