Hašek: Hejtmané diskutovali se zástupci diplomatických sborů o vzájemné spolupráci

13.06.2014 8:18 | Zprávy

Již potřetí se setkali členové diplomatických sborů v ČR s hejtmany českých a moravských krajů. Po roce se tak opakovalo setkání, které má za cíl trvale rozvíjet přátelské a vzájemně výhodné vztahy se všemi zeměmi na základě vzájemného respektu a úcty.

Hašek: Hejtmané diskutovali se zástupci diplomatických sborů o vzájemné spolupráci
Foto: red
Popisek: Setkání hejtmanů krajů České republiky s diplomatickým sborem

Kraje hrají a chtějí hrát ještě větší roli v tzv. ekonomické diplomacii, ale i při získávání investic do svých regionů.„Máme zájem i na rozvoji vědeckotechnických vazeb a kontaktů, na rozvoji školské a vědecké výměny, na diskuzi a otázkách týkajících se životního prostředí a dalších možných oblastí spolupráce“. Řekl po setkání s diplomaty Michal Hašek, předseda Asociace krajů ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Nemyslíte, že to už opravdu přeháníte?

Podle mě byli sms opravdu výhružné. Navíc nechápu, že jste je vůbec poslal. Vás nenapadlo, že se tím totálně zdiskreditujete? A to jako takto po sms vyjednáváte normálně? To mi také nepřijde státnické.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Evropská unie ohrožuje svobodu šíření informací

11:17 Svobodní: Evropská unie ohrožuje svobodu šíření informací

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k regulaci WhatsAppu