Nežije se všude stejně. Problémy, které řeší třeba na Znojemsku jsou úplně jiné, než to, co řeší lidi v Brně nebo na Brně - venkově.
Někdy to vypadá, že je to úplně jiný svět. A jestli máme fungovat jako jedna společnost, tak o nich musíme vědět a musíme s tím něco dělat. Tak jsme konečně po covidových pauzách obnovili setkání vedení kraje se starosty. A že jich je po podzimu docela dost nových. Byli jsme ve všech okresech - Hodonín, Vyškov, Blansko, Znojmo, Břeclav a Brno a okolí.
Témat bylo neskutečně moc:
Někde je problém nedostatek doktorů a zubařů.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
autor: PV
To jako celou EK a vůbec celou EU řídí jeden člověk?
Vy tvrdíte, aspoň jsem si to zde přečetla, že podle vaší frakce by Ursula von der Leyen měla skončit, aby se Brusel vrátil nohama na zem a pracoval pro občany, ne proti nim. To její odvolání ovlivní celé fungování a politiku EU, které, souhlasím s vámi, je třeba změnit?
Další články z rubriky

10:21 Turková (PRO): Jak dostat naši zemi zpět do kondice?
Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k rostoucímu deficitu státního rozpočtu
- 9:15 Ministryně Decroix: Politika je služba, ne reality show
- 8:19 Ministr Vlček: České know-how pro energetiku i průmysl
- 7:50 Sterzik (STAČILO!): Za tři měsíce buď ukončíme tuto vládu, nebo ona ukončí nás
- 7:17 Peštová (ANO): Tajuplný golfový parťák ministra Válka
- 6:23 Rozvoral (SPD): ČR nesmí být jen poslušnou provincií Bruselu