Hejtman Hašek: Děkuji za mimořádný zápas, kterým jsme si mimo jiné připomněli naše válečné veterány

03.01.2016 22:01 | Zprávy

Hokejisté Komety vyhráli před rekordním publikem. Vzdali čest válečným veteránům.

Hejtman Hašek: Děkuji za mimořádný zápas, kterým jsme si mimo jiné připomněli naše válečné veterány
Foto: red
Popisek: Exhejtman Michal Hašek

Historicky první open air Hokejové hry v historii Tipsport Extraligy na Moravě začaly v neděli 3. ledna 2016 v Brně na otevřeném improvizovaném stadionu zápasem hokejistů Komety proti HC Škoda Plzeň. V prostorách za Lužánkami, kde brněnský hokejový tým slavil jedenáctkrát titul mistra Československa, vhodil čestné buly hejtman Michal Hašek.



Nad stadionem při zahájení zápasu přelétly bojové vrtulníky, hráči HC Kometa Brno první třetinu utkání odehráli ve speciálních dresech ve vojenských barvách, kterými vzdali čest novodobým válečným veteránům, armádě a všem složkám integrovaného záchranného systému. Speciální dresy se budou následně dražit, výtěžek dražby bude věnován Vojenskému fondu solidarity.



"Chtěl bych poděkovat za dnešní mimořádný zápas, kterým jsme si mimo jiné připomněli naše válečné veterány. Blahopřeji hráčům Komety k vítězství 5:2 a moc si přeji, aby se hokej za Lužánky vrátil co nejdříve," řekl hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Narovinu

Je opravdu šance, že pro nás emisní povolenky nebudou vůbec platit, a že za to ani nijak nezaplatíme? Nebo jak to s nimi opravdu je? Prosím buďte upřímná. Děkuji Václav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havel (Svobodní): BBC zfalšovala Trumpův projev

14:04 Havel (Svobodní): BBC zfalšovala Trumpův projev

Informace na veřejném facebookovém profilu strany o manipulaci BBC před americkými prezidentskými vo…