Hejtman Hašek: Při opravách na brněnském hlavním nádraží zajistíme spolu s Českými drahami náhradní dopravu

04.06.2016 15:40 | Zprávy
autor: PV

Plán zajistit ve spolupráci s Českými drahami náhradní autobusovou dopravu během oprav 2. a 3. nástupiště na brněnském hlavním nádraží schválila na svém zasedání 2. června Rada Jihomoravského kraje. Stavební práce, které odstartují 11. června a skončí 11. září, sníží kapacitu vytížené železniční stanice o pětinu.

Hejtman Hašek: Při opravách na brněnském hlavním nádraží zajistíme spolu s Českými drahami náhradní dopravu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek

„Autobusová linka Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje číslo 509 pojede ze zastávek Brno-Chrlické náměstí a Komárov až k hlavnímu nádraží. Stejně se prodlouží i linky 610, 611 a 612 od železniční stanice v Sokolnicích.

Značně to usnadní dopravu pro cestující, kteří běžně přesedají na stanici Sokolnice-Telnice nebo v Chrlicích na vlak a pokračují na brněnské hlavní nádraží po kolejích. Uvedené autobusové linky je během výluk dovezou na ulici Uhelnou u hlavního nádraží pohodlně a bez přestupu,“ sdělil náměstek hejtmana Jihomoravského kraje pro dopravu a majetek Roman Hanák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minčič (ODS): Od píky

17:38 Minčič (ODS): Od píky

Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…