Hejtman Okleštěk: Megafon upozorní na aktuální nebezpečí a hrozby

28.02.2017 14:39 | Zprávy

Nový projekt, který se zaměří na jednotlivá opatření v oblasti prevence kriminality, připravil Olomoucký kraj. Prostřednictvím stránky s názvem „Megafon – více než jen bezpečnost“, kterou zřídí na facebooku, chce podnítit zájem obyvatel regionu o tuto problematiku a zároveň zvýšit prestiž prevence kriminality.

Hejtman Okleštěk: Megafon upozorní na aktuální nebezpečí a hrozby
Foto: anoprostejov.cz
Popisek: Ladislav Okleštěk, ANO

„Prevence kriminality je důležitou součástí života obyvatel Olomouckého kraje. Ve většině případů bývá na lidi cíleno prostřednictvím informačních letáků. Tuto formu přitom občané podle našich informací vnímají nejméně. Připravili jsme proto zcela novou platformu, která ke komunikaci s veřejností využívá moderní nástroje – konkrétně sociální síť facebook,“ řekla tisková mluvčí hejtmanství Kamila Navrátilová.

„Nová stránka bude centrálně a s pokrytím celého území regionu poskytovat úplné informace z oblasti bezpečnosti v kraji. Upozorní na aktuální nebezpečí a hrozby – například na zvýšené riziko krádeží v předvánočním období, odpovědné zazimování chaty proti vloupání a další důležitá oznámení,“ doplnil hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Skandál v Evropské unii

20:07 Svobodní: Skandál v Evropské unii

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k podání žaloby na Ursulu von der Leyen