Hejtman Štěpán: Policisté musí být v terénu vidět

01.11.2019 18:29 | Zprávy
autor: PV

Hejtman přijal nového ředitele krajského policejního ředitelství.

Hejtman Štěpán: Policisté musí být v terénu vidět
Foto: kr-kralovehradecky.cz
Popisek: Jiří Štěpán

Hejtman Jiří Štěpán dnes přijal nového ředitele Krajského ředitelství Policie ČR Královéhradeckého kraje Petra Petříka v doprovodu policejního prezidenta Jana Švejdara. Společně diskutovali nad nynějšími prioritami krajského ředitelství policie a řeč přišla i na bezpečnost v rámci průmyslové zóny Solnice-Kvasiny na Rychnovsku.

Ředitele Petříka dnes v kraji do funkce uvedl policejní prezident. „Věřím, že generál Petřík využije v nové funkci všechny zkušenosti a znalosti, které získal během svého působení na Policejním prezidiu. Jsem rád, že bude působit v kraji, který je jeho domovským a záleží mu na něm,“ sdělil dnes při uvedení nového krajského ředitele policejní prezident Jan Švejdar.

„Osobně považuji za prioritu personálně stabilizovat oslabené útvary a důsledně se věnovat oblasti dopravy s ohledem na skutečnost, že v královéhradeckém regionu rapidně stoupá počet úmrtí na silnicích,“ uvedl ředitel Petr Petřík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.