Hejtman Vondrák: Hrabat si na vlastním písečku je už prostě out

06.01.2020 10:45 | Zprávy
autor: PV

Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost mohou nově získat i živnostníci.

Hejtman Vondrák: Hrabat si na vlastním písečku je už prostě out
Foto: Archiv I.Vondrák
Popisek: Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák

Cenou za společenskou odpovědnost chce hejtman kraje Ivo Vondrák poděkovat firmám a společnostem, které se zajímají o své okolí a vytvářejí svým zaměstnancům přátelské prostředí. Letos přibývá nová kategorie pro mikropodniky, živnostníky a spolky. Hejtman kraje také spolu s cenou za společenskou odpovědnost vyhlásil anketu Osobnost Moravskoslezského kraje. Obě ceny budou vyhlášeny v květnu příštího roku.

Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost budou předány už pojedenácté. Oproti předchozím ročníkům jsou přihlášky jednodušší a přehlednější. Novinkou je kategorie pro mikropodniky. „Chceme dát příležitost i malým firmičkám, živnostníkům nebo spolkům. Ti byli v předchozích letech v nevýhodě, například ztráceli body kvůli tomu, že nemají zaměstnance. Proto je v jejich kategorii mnohem jednodušší dotazník. Společensky odpovědný může být i podnikatel, který pracuje sám na sebe a přitom je pro své okolí velmi prospěšný,“ řekl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák. Dodal, že úspěch v soutěži pomůže vítězům se zviditelnit mezi konkurencí, ale také motivovat ostatní. „Jak se říká, hrabat si na vlastním písečku, je už prostě out. Chceme upozornit na to, že vyspělá společnost se neobejde bez těch, kteří se zajímají o své okolí a dělají věci nad rámec svých povinností. Takovým chceme poděkovat,“ řekl hejtman kraje Ivo Vondrák k ceně za společenskou odpovědnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

4:32 Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nastupujícím vedrům.