Hendrych (ANO): Humanitární dávka je nejvíc zneužívanou ze všech, které se v ČR vyplácejí

18.12.2024 20:07 | Monitoring

Projev na 123. schůzi Poslanecké sněmovny 18. prosince 2024 k zákonu o některých opatřeních v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny

Hendrych (ANO): Humanitární dávka je nejvíc zneužívanou ze všech, které se v ČR vyplácejí
Foto: ANO
Popisek: Igor Hendrych

Vážený pane ministře, dámy a pánové.

No, já bych chtěl taky reagovat na pana poslance Letochu, vaším prostřednictvím. Já nejsem člen bezpečnostního výboru. On každý poslanec v podstatě, který tady ve Sněmovně ctěné sedí, tak má právo se vyjadřovat, byť tedy není v těch gesčních výborech, a měl by dostat příležitost, navíc mezi prvním a druhým čtením se jaksi můžou vyjevovat nové skutečnosti, které opravňují k tomu, aby ten člověk vystoupil, byť třeba v tom prvním čtení neměl ten správný podnět, ale do druhého čtení už třeba nějaký podnět získal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Hladík: Hnutí Motoristé sobě je financováno velkými fosilními hráči

6:23 Ministr Hladík: Hnutí Motoristé sobě je financováno velkými fosilními hráči

Odpověď na pozvánku k účasti na demonstracích proti obsazení MŽP Motoristy, publikovaná na svém veře…