Píše se mi to těžko, skoro jsem nespal. Ne, že bych nebyl zvyklý na urážky, nadávky a sprosté vyhrožování, ale tohle bylo přece jen něco jiného. Jako politik jdete s kůží na trh a do permanentního střetu se svými odpůrci. Jste připravení, že nějakou tu urážku a nefér argument schytáte…
Jenže tohle nebylo o politice. Bylo to o tom, že na místní střední škole se pedagog zachoval tak neprofesionálně, že to podle mých informací bylo nejen za hranou školních předpisů, ale pravděpodobně i zákona.
A já to prostě napsat musel. Ne jako politik, ale především jako rodič…

Podle informací, které mám (a mám je podložené), nechal mistr odborného výcviku kolínské SOŠ a SOU stavební vysvléknout studenty (některé úplně), když hledal peníze, které mu údajně ukradli. Předtím jim vyhrožoval Policií a prohledal jim osobní věci. Peníze nenašel. Ale i kdyby je našel, copak je to normální?
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


