Hlubuček (STAN): Hlavní město nedostatečně využívá potenciál městských částí

18.05.2018 12:30 | Zprávy

Ing. Petr Hlubuček (starosta Lysolají; STAN) byl v pondělí 14. 5. 2018 na členské schůzi Svazu městských částí hl. m. Prahy znovu zvolen do funkce předsedy svazu. Svůj hlas mu dali všichni přítomní starostové městských částí (hlasování se zdržel pouze on sám).

Hlubuček (STAN): Hlavní město nedostatečně využívá potenciál městských částí
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta obce Lysolaje Ing. Petr Hlubuček (STAN)

Svaz městských částí hlavního města Prahy byl založen 9. května 2012 šesti městskými částmi, v současné době má svaz 34 členů a jsou v něm zastoupeny téměř všechny tzv. malé městské části. Předmětem činnosti svazu je spolupracovat s hlavním městem Prahou, zejména na zajištění vyšší informovanosti městských částí a vzájemném předávání zkušeností a informací v oblastech veřejného života, veřejné správy a správy MČ, předkládat orgánům veřejné moci návrhy zohledňující požadavky MČ a prostřednictvím svazu hájit a prosazovat zájmy městských částí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Dostupné bydlení

Zajímalo by mě, co byste udělala vy proto, aby bylo bydlení dostupné? Minimálně tvrdíte, že o to bojujete, jak přesně? A souhlasíte, že když má tato vláda řešit skutečné problémy lidí, tak úplně selhává?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Kauza bitcoinového daru budí vážné obavy o právní stát

11:44 Vích (SPD): Kauza bitcoinového daru budí vážné obavy o právní stát

Vláda premiéra Petra Fialy se znovu ocitá pod palbou kritiky, tentokrát v souvislosti s neobvyklým a…