Homolová (SPR-RSČ): Pár slov k nedávné vzpouře imigrantů v Balkově

01.06.2017 19:16 | Zprávy
autor: PV

Vzpoura nezákonných imigrantů v záchytném zařízení v Balkové na Plzeňsku je důsledkem politiky Evropské unie a vlády České republiky, která nelegální imigranty považuje za oběti, a nikoliv za bezpečností riziko pro Českou republiku.

Homolová (SPR-RSČ): Pár slov k nedávné vzpouře imigrantů v Balkově
Foto: sprrsc.cz
Popisek: SPR-RSČ - logo

Požadujeme okamžité vyvození případné trestněprávní odpovědnosti, vyhoštění těchto lidí z území České republiky a nulovou toleranci jakékoliv nezákonné migrace na území celé Evropské unie. Odpovědní politici by měli z této události vyvodit osobní odpovědnost a ihned rezignovat na své funkce z důvodu legitimní neschopnosti a podrazu na voličích.

Převzato z profilu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pilný (KSČM): Pozdě bycha honit

7:07 Pilný (KSČM): Pozdě bycha honit

Že se má uskutečnit sjezd „landsmannů“ poprvé na české půdě v Brně, se oficiálně ví již od závěru lo…