Hrnčíř: Zkopaná žena a pes... Podpora muslimů je šílenství. Další válka v Evropě?

12.05.2015 10:15

Ozbrojený konflikt, který se odehrává v Makedonii, nám názorně ukazuje, kam až může dojít soužití s muslimskou menšinou. Albánští muslimové brutálně útočí na Makedonce a kosovští představitelé vyhrožují likvidací Makedonie.

Hrnčíř: Zkopaná žena a pes... Podpora muslimů je šílenství. Další válka v Evropě?
Foto: red
Popisek: Jan Hrnčíř (SPD)

Když v roce 1999 letadla NATO „humanitárně“ bombardovala Srbsko jako odplatu za to, že srbská policie bránila kosovské obyvatele před vražedným řáděním muslimských band, byl to, jistě nejen pro mě, docela silný šok.

Ještě větším šokem bylo odebrání Kosova Srbsku a jeho předání vůdcům muslimských albánských bojůvek, pod taktovkou EU. Bylo jen otázkou času, kdy začnou tyto muslimské bandy, tentokrát už s politickým krytím, napadat a destabilizovat sousední země.

Dle makedonských úřadů, totiž útočí na bezpečnostní složky v Makedonii, ozbrojené skupiny kosovských Albánců. Neustálá podpora muslimů ze strany USA a EU v Evropě, je opravdu nepochopitelná.

Vedle zprávy o schválení kvót europarlamentem (i poslanci z ČR) pro rozdělování muslimských imigrantů se dočítám zprávu z Dánska o zkopání ženy i se psem a hozením do jezera  somálskými muslimskými imigranty jenom proto, že dle Koránu je pes nečisté zvíře.   

Ve světle těchto a dalších událostí se jeví schválení kvót pro muslimské invaze do jednotlivých států EU, jako naprosté šílenství. Ptám se, komu ku prospěchu..? 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Maturita není pro každého, ale to není nic špatného

19:39 Kolovratník (ANO): Maturita není pro každého, ale to není nic špatného

Projev na 39. schůzi Poslanecké sněmovny 6. prosince o předškolním, základním, středním, vyšším odbo…