Hrnčíř: Zkopaná žena a pes... Podpora muslimů je šílenství. Další válka v Evropě?

12.05.2015 10:15

Ozbrojený konflikt, který se odehrává v Makedonii, nám názorně ukazuje, kam až může dojít soužití s muslimskou menšinou. Albánští muslimové brutálně útočí na Makedonce a kosovští představitelé vyhrožují likvidací Makedonie.

Hrnčíř: Zkopaná žena a pes... Podpora muslimů je šílenství. Další válka v Evropě?
Foto: red
Popisek: Jan Hrnčíř (SPD)
reklama

Když v roce 1999 letadla NATO „humanitárně“ bombardovala Srbsko jako odplatu za to, že srbská policie bránila kosovské obyvatele před vražedným řáděním muslimských band, byl to, jistě nejen pro mě, docela silný šok.

Ještě větším šokem bylo odebrání Kosova Srbsku a jeho předání vůdcům muslimských albánských bojůvek, pod taktovkou EU. Bylo jen otázkou času, kdy začnou tyto muslimské bandy, tentokrát už s politickým krytím, napadat a destabilizovat sousední země.

Dle makedonských úřadů, totiž útočí na bezpečnostní složky v Makedonii, ozbrojené skupiny kosovských Albánců. Neustálá podpora muslimů ze strany USA a EU v Evropě, je opravdu nepochopitelná.

Vedle zprávy o schválení kvót europarlamentem (i poslanci z ČR) pro rozdělování muslimských imigrantů se dočítám zprávu z Dánska o zkopání ženy i se psem a hozením do jezera  somálskými muslimskými imigranty jenom proto, že dle Koránu je pes nečisté zvíře.   

Ve světle těchto a dalších událostí se jeví schválení kvót pro muslimské invaze do jednotlivých států EU, jako naprosté šílenství. Ptám se, komu ku prospěchu..? 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Chaos v krajích je důsledkem odmítání přímé volby hejtmanů

17:36 Vích (SPD): Chaos v krajích je důsledkem odmítání přímé volby hejtmanů

Hnutí SPD dlouhodobě navrhuje zavedení přímé volby hejtmanů, primátorů a starostů. Vláda ANO, ČSSD s…