Ptám se... kolik ještě Vánoc bude bez radosti, svobody, a naopak s podmínkami, testy a rouškami? Necháme si všechny tyhle krásné chvíle vzít? Kolikrát ještě budeme muset ukazovat potvrzení, že jsme “bezinfekční”, a můžeme se tedy nechat ostříhat v kadeřnictví?
Pamatujete na loňská slova vlády? Vydržte to a dodržujte restrikce a příští rok bude vše normální. Kdeže ty loňské sněhy jsou...? Upřímně jsem po dvou letech slibů a lží z celé situace unavená a raději jsem doma, než abych se někde musela prokazovat.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


