Janeček: Pokračuje očista ODS od schopných a pracovitých lidí

04.09.2013 16:48 | Zprávy

Tomáš Chalupa, bývalý starosta Prahy 6, vedl několik úspěšných pražských kampaní a já měl tu čest být jako místopředseda pražské ODS u toho.

Janeček: Pokračuje očista ODS od schopných a pracovitých lidí
Foto: ODS
Popisek: Jiří Janeček

Po našem odvoláni v roce 2010 z pozic místopředsedů se pražská ODS pomalu dostávala prostřednictvím pana Svobody pod vliv Petra Nečase, který v závěru neváhal dokonce zrušit i některé oblasti v Praze. Je smutné, že hlavní lídr ODS Miroslava Němcová nekandiduje, jak bylo dříve zvykem, v nejtěžším volebním obvodě, kde se očekává nejhorší výsledek. Evidentně zájem ODS byl nahrazen zájmem osobním, jinak si nedokážu vysvětlit  co dělá na druhém místě obviněný Svoboda. Tomáš Chalupa,který měl v minulých volbách nejlepší výsledek v Praze, se svými pravicovými názory by byl těžký soupeř. Věřím, že politické klání bude na úrovní idejí a programu. Lidé na kandidátce pražské ODS včetně lídra, nejsou konzervativními pravicovými politiky, ale jsou nositeli středolevicového proudu uvnitř ODS. Jsme přesvědčen, že náš jasný pravicový program Hlavu vzhůru-volební blok porazí pseudopravicové myšlenky pražské ODS.

Jiří Janeček

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jiří Janeček

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Lidé mají právo žít offline

Souhlasím s tím, co píšete a je dobře, že máte podporu offline v programu, ale digitalizace je v mnohém také dobrá a tento stát je pořád pozadu. Být online máte v programu taky? A jak se třeba díváte na možnost volit online?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farhan (ANO): Hlavně že mají spoustu řečí o bezpečnosti

10:21 Farhan (ANO): Hlavně že mají spoustu řečí o bezpečnosti

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na nulu v státním rozpočtu Fialovy vlády pro dobrovolné…