Janko (ČSNS 2005): Již vás máme dost!

19.11.2015 5:26 | Zprávy
autor: PV

Projev na demonstraci 17. listopadu 2015:

Janko (ČSNS 2005): Již vás máme dost!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSNS 2005 Karel Janko

Vážení přátelé. Zdravím vás a jsem potěšen sílícím počtem demonstrantů.

Dnes 17.listopadu si připomínáme Mezinárodní den studentstva, věnovaný památce sedmi českých studentských vůdců, zastřelených v roce 1939. Čest jejich památce! Připomínáme si i dvacet šest let od sametového převratu, iniciovaného a placeného zahraničními rozvědkami. Jak již bylo uvedeno, jsem národní socialista a my národní socialisté máme vlastenectví nejen ve svém programu, ale i v srdcích. Prokazuje to i naše historie od roku 1897. Odsuzujene německý nacizmus si s jeho symbolikou, sovětskou bratrskou pomoc v roce 68 i současnou snahu USA o umístění vojenské základny u nás. Je nám cizí expanzivnost, ale to naše – české, budeme bránit. Proto tady dnes stojím na obranu našich národních zájmů a na obranu národních států, plánovitě v Evropě likvidovaných všemi možnými způsoby. Po těch šestadvaceti letech můžeme společně suše, ale se zlostí konstatovat, že :

- máme rozkulačenou republiku včetně národního bohatství,

- hospodářství je ovládané a drancované zahraničními monopoly,

- je vyprázdněný důchodový a sociální systém,

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

6:02 Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svému senátorskému mandátu.