Jaroš (PBCH): Jedním z největších problémů, který trápí obyvatele Prahy 13, je nová výstavba

22.09.2022 14:52 | Tisková zpráva
autor: PV

Je samozřejmé, že v současné době je důležitá výstavba nových bytů, ale je třeba také klást důraz i na celkovou urbanizaci. Nemůžeme stále nečinně přihlížet tomu, jak jsou stavěny další nové bytové komplexy, a to aniž by někdo řešil otázku výstavby nové školy, školky, zdravotnického zařízení a dalších objektů občanské vybavenosti.

Jaroš (PBCH): Jedním z největších problémů, který trápí obyvatele Prahy 13, je nová výstavba
Foto: Archiv PJ
Popisek: Pavel Jaroš

My za Prahu 13 bez chaosu se zasadíme o vznik jedné až dvou komunitních zahrad, kde by si lidé mohli pěstovat ovoce, bylinky, relaxovat a trávit svůj volný čas a čas se svými dětmi. Rovněž je pro nás důležité a klademe důraz na zlepšení stavu městské zeleně na Praze 13 bez ohledu na to, zdali je v péči městské části nebo magistrátu.

Budeme věnovat naši zvýšenou pozornost třídění odpadu a prosadíme navýšení počtu kontejnerů na tříděný odpad. Jednou z dalších věcí, které je potřeba věnovat pozornost, je dořešení otázky napojení Radlické radiály na městský okruh, a tím zlepšení průjezdnosti Prahou 13.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trikolora: Stížnost Radě ČT na moderátora Martina Řezníčka

21:08 Trikolora: Stížnost Radě ČT na moderátora Martina Řezníčka

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k České televizi.