KSČM: Řešení všech zásadních problémů dneška leží mimo kapitalismus

04.11.2021 4:33 | Zprávy

Dne 2. listopadu 2021 se uskutečnila 20. schůze VV Plzeňského KV KSČM, tři týdny po skončených volbách do PS PČR. KSČM v nich utrpěla historickou porážku, přesto děkujeme všem, kteří v těchto volbách podpořili právě naši stranu.

KSČM: Řešení všech zásadních problémů dneška leží mimo kapitalismus
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Výsledky voleb respektujeme, sebekriticky z nich vyvodíme závěry a poučení pro další práci a směřování nás komunistů. 

Navzdory ubohému jásotu antikomunistů totiž svůj zápas za zájmy pracujících a většiny obyvatel České republiky rozhodně nevzdáváme. Hodláme naopak s ještě větší vervou a důsledností prosazovat politiku alternativy ke stávajícímu kapitalistickému systému a problémům, které s sebou přináší. 

Prvotním impulsem k zásadní změně v politickém směřování KSČM se stal nedávno  skončený mimořádný sjezd, na kterém byla se silným mandátem do čela ÚV KSČM zvolena s. Kateřina Konečná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Bude vámi slibované referendum?

Dobrý den, zdá se, že se s ANO dohodnete na vládě. Platí nebo neplatí, že je vaší podmínkou, abyste se dohodli a vládu podpořili i referendum o setrvání v EU a NATO? Protože Babiš ho odmítá, tak nevím, dohodli jste se nějak nebo jste o to ani neusilovali a není to už pro vás priorita?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vlček: 200 milionů na infrastrukturu pro výzkum, vývoj a inovace

17:17 Ministr Vlček: 200 milionů na infrastrukturu pro výzkum, vývoj a inovace

MPO vyhlašuje III. výzvu aktivity Potenciál z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkure…