Kadlecová (ČSSD): Děkujeme!?

19.08.2013 22:50 | Zprávy

Nejdřív to nikdo nechtěl, pak s tím bylo spoustu problémů, potom to „nešlo“ zrušit, nakonec to tiše zmizelo a stálo to zatím 82 milionů navíc. Co to je? Jestli hádáte projekt sKarty, hádáte správně.

Kadlecová (ČSSD): Děkujeme!?
Foto: red
Popisek: Lenka Kadlecová

Ta již, nikým neoplakávána, opustila peněženky příjemců sociálních dávek. Nyní přitom ministerstvo práce „jenom“ zveřejnilo náklady tohoto projektu. Šlo přitom o peníze, které se bez sebemenšího užitku vyhodily z okna. To velké číslo zní běžnému člověku značně abstraktně. Zkuste si ale představit, že za ty peníze mohl resort například:

Zaplatit například 10.000 nezaměstnaným do 26 let kvalitní jazykový kurz angličtiny nebo němčiny, který by jim zvýšil kvalifikaci či usnadnil cestu k práci v jiné zemi EU.

Umožnit 1.000 nezaměstnaných plnou rekvalifikaci na obráběče, řidiče kamionu či autobusu, a to v podstatě „od nuly“ – tedy že dotyčný uvidí soustruh poprvé až na kurzu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: cssd.cz

Tomio Okamura byl položen dotaz

Od koho podle vás hrozí manipulace výsledku voleb?

A budete se nějak snažit dohlídnout na to, aby k ní nedošlo? Je to možné? A čemu nerozumím je to, co tvrdíte o účasti, že když přijde k volbám víc lidí, tak se manipulace nezdaří - jakou to má logiku? A jste případně připraven volby napadnout? Za jakých okolností?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Vítku, už je čas!

14:07 Mašek (ANO): Vítku, už je čas!

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k trestnímu stíhání exšéfa DPP Martina Dvořáka v kauz…