Kavij (KSČM): Alexandr Vondra, další adept na vyznamenání?

26.05.2023 4:31 | Komentář

S vyznamenáními a řády, kterých se dostává členům politické reprezentace, loutkám v soukolí (nejen) pětidemoličních stran, od politických kamarádů ze „spřátelených“ zemí se roztrhl pytel.

Kavij (KSČM): Alexandr Vondra, další adept na vyznamenání?
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Na letošní březnové nejvyšší vyznamenání Tchaj-wanu pro Markétu Pekarovou – Adamovou a dubnové předání státního vyznamenání Ukrajiny Řádu knížete Jaroslava Moudrého II. třídy Miloši Vystrčilovi a Markétě Pekarové – Adamové naváže koncem května sociální demokrat Libor Rouček. Na sudetoněmeckém sjezdu, konajícím se ve dnech 26. – 28. 5., obdrží nejvyšší vyznamenání tohoto spolku, cenu Karla IV. Naváže na disidenta Petra Uhla, lidovce Daniela Hermana a další šťastné vlastníky tohoto metálu, připomínající Čechům protektorátní orlici, nejvyšší vyznamenání pro tehdejší protektorátní kolaboranty.

Dalším bezpochyby nejvážnějším adeptem na obdržení státního vyznamenání, tentokrát od americké strany, je europoslanec a vlivná tvář ODS Alexandr Vondra. Nejen za jeho vytrvalé 30leté úsilí při obnovení a rozkvětu vztahů mezi dnes již jen ČR a USA, vedoucí až k současnému podpisu vazalské smlouvy mezi oběma státy, ale především za jeho „blitky“ při obhajobě této smlouvy v televizi a dalších mediích, aniž by znal podrobněji její skutečný obsah. Další vzorný žák ministra propagandy P. J. Goebbelse. Tomu se říká víc, než jen poslušný lokaj!

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Za volantem od 17

Dobrý den, prý má být možné řídit již od 17,ale pod dohledem. Tím dohledem se myslí kdo? Musímát taková osoba řidičák? A když se ěco stane,ponese daná osoba odpovědnost nebo jak to bude? A od kdy tut možnost zavedete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peštová (ANO): V EU se zbláznili. Chtějí zakázat prodej plynových kotlů

21:02 Peštová (ANO): V EU se zbláznili. Chtějí zakázat prodej plynových kotlů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnému zákazu prodeje plynových kotlů.