Kavij (KSČM): Alexandr Vondra, další adept na vyznamenání?

26.05.2023 4:31 | Komentář

S vyznamenáními a řády, kterých se dostává členům politické reprezentace, loutkám v soukolí (nejen) pětidemoličních stran, od politických kamarádů ze „spřátelených“ zemí se roztrhl pytel.

Kavij (KSČM): Alexandr Vondra, další adept na vyznamenání?
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Na letošní březnové nejvyšší vyznamenání Tchaj-wanu pro Markétu Pekarovou – Adamovou a dubnové předání státního vyznamenání Ukrajiny Řádu knížete Jaroslava Moudrého II. třídy Miloši Vystrčilovi a Markétě Pekarové – Adamové naváže koncem května sociální demokrat Libor Rouček. Na sudetoněmeckém sjezdu, konajícím se ve dnech 26. – 28. 5., obdrží nejvyšší vyznamenání tohoto spolku, cenu Karla IV. Naváže na disidenta Petra Uhla, lidovce Daniela Hermana a další šťastné vlastníky tohoto metálu, připomínající Čechům protektorátní orlici, nejvyšší vyznamenání pro tehdejší protektorátní kolaboranty.

Dalším bezpochyby nejvážnějším adeptem na obdržení státního vyznamenání, tentokrát od americké strany, je europoslanec a vlivná tvář ODS Alexandr Vondra. Nejen za jeho vytrvalé 30leté úsilí při obnovení a rozkvětu vztahů mezi dnes již jen ČR a USA, vedoucí až k současnému podpisu vazalské smlouvy mezi oběma státy, ale především za jeho „blitky“ při obhajobě této smlouvy v televizi a dalších mediích, aniž by znal podrobněji její skutečný obsah. Další vzorný žák ministra propagandy P. J. Goebbelse. Tomu se říká víc, než jen poslušný lokaj!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Co jsme my odmítli, Fialova vláda nadšeně přijala

12:06 Schillerová (ANO): Co jsme my odmítli, Fialova vláda nadšeně přijala

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vývoji Green Dealu