Kavková (Zelení): Letitý nedostatek míst ve školkách má závažné dopady na české ženy

05.10.2021 11:19 | Tisková zpráva
autor: PV

Zelení na Malostranském náměstí otevřeli open-air školku. Upozorňují tím na palčivý problém 20 000 chybějících míst ve školkách.

Kavková (Zelení): Letitý nedostatek míst ve školkách má závažné dopady na české ženy
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

Tiskový briefing Zelených spojený s happeningem Školka pro 20 000 dětí se v pátek dopoledne uskutečnil v Praze na Malostranském náměstí. Rodiny s dětmi se na happeningu sešly, aby upozornily na problematické slaďování pracovního a soukromého života, který stojí před mnoha rodiči v Česku.

Na akci promluvila lídryně Zelených Magdalena Davis, jednička pražské kandidátky Eva Kavková nebo Eliška Kodyšová, místopředsedkyně České ženské lobby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Nahrávky

Co říkáte na obsah zveřejněných nahrávek mezi maďarským ministrem a Kremlem? Pořád fandíte Orbánovi a jeho vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Vláda má šanci prosadit celostátní referendum

18:09 Svobodní: Vláda má šanci prosadit celostátní referendum

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k celostátnímu referendu