Klimpl (ODS): Získat celá Masarykova kasárna? Ano

19.03.2016 21:45 | Zprávy
autor: PV

Ministerstvo obrany nabídlo městu Pardubice v rámci předkupního práva zbylé budovy v Masarykových kasárnách.

Klimpl (ODS): Získat celá Masarykova kasárna? Ano
Foto: ODS
Popisek: zastupitel města Pardubice Petr Klimpl

Město vlastní skoro všechny pozemky (s výjimkou pozemků vyčleněných na stavbu nové budovy Úřadu práce ČR) a většinu budov, ty, které byly postaveny před druhou světovou válkou městem Pardubice.

Novější budovy, které jsou paradoxně v podstatně horším technickém stavu, zůstaly v majetku státu, který jej nyní nabízí městu za 6 milionů Kč. Za zchátralé budovy je to poměrně dost, ale na druhé straně je to klíč k celému velmi cennému území. Kdyby ty budovy získal někdo jiný než město, bylo by celé území zablokované na mnoho roků dopředu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Cena dálniční známky.

Dobrý den, kdy navrhnete snížení cen dálničních známek? Máte pocit, že cena 2570 Kč za roční známku odpovídá stavu dálniční sítě v České republice v porovnání s okolními zeměmi? Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zajíčková (ODS): Koktejl populistických finančních slibů a nebezpečné rétoriky

12:07 Zajíčková (ODS): Koktejl populistických finančních slibů a nebezpečné rétoriky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k chystaným změnám ve školství z rukou vlády Andreje …