Knotek (ANO): Výčet opatření Evropské komise

28.02.2022 22:33 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k výčtu opatření Evropské komise.

Knotek (ANO): Výčet opatření Evropské komise
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Ondřej Knotek

Nová opatření Evropské komise vůči Rusku a Bělorusku mají mou  podporu. Jsem přesvědčen, že je to opravdu silný balík opatření, který Putinův režim citelně zasáhne. Rovněž vítám, že EU zajistí nákup a dodávku zbraní pro obranu Ukrajinců. Stejně tak je důležitá i podpora zemím, které pomáhají uprchlíkům. I na to se budeme muset nadále soustředit. ????

Výčet opatření Evropské komise:

Vůbec poprvé bude Evropská unie financovat nákup a dodávku zbraní a dalšího vybavení do země, která je vojensky napadena.

Vzdušný prostor Evropské unie bude uzavřen pro veškerý ruský provoz, včetně „soukromých letadel ruských oligarchů”.

Ruským státem vlastněná média (například Russia Today a Sputnik) už nebudou moci šířit své lži, aby ospravedlnila Putinovu válku. Konec dezinformační mediální mašinerie Kremlu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Vystoupení z EU

Nemyslíte, že když vystoupíme z EU, vedlo by to jen k tomu, že by se rozhodovalo o nás bez nás? Protože na evropském trhu jsme dost závislý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Pozvánka k de facto kolonizaci ČR migranty

22:01 Senátor Hraba: Pozvánka k de facto kolonizaci ČR migranty

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zákonu o dostupném bydlení