Kolář (TOP 09): Podařilo pro Prahu 6 získat alespoň nějaké prostředky

25.06.2018 18:29 | Zprávy
autor: PV

Ze skříně Prahy 6 konečně zmizí kostlivec jménem Viachem.

Kolář (TOP 09): Podařilo pro Prahu 6 získat alespoň nějaké prostředky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ondřej Kolář

Neúspěšná investice jednoho z předchozích vedení radnice, nechvalně známá také jako „kauza KEY INVESTMENTS“, konečně spěje do finále. Zastupitelstvo na svém 24. zasedání schválilo prodej akcií Spolku pro chemickou a hutní výrobu, a.s., kterých má MČ v držení 92 417 ks, za cenu 100 Kč/ks, přičemž znaleckým posudkem, zpracovaným Národohospodářskou fakultou VŠE, byla stanovená minimální cena 99,79 Kč/ks.

„Tehdejší nákupní hodnota akcií sice byla poloviční proti nominální, tedy 254 Kč/ks při nominální hodnotě 500kč/ks, ani této ceny už ovšem nemohlo být, vzhledem k vývoji a povaze těchto cenných papírů, nikdy dosaženo. Jsem rád, že se nám podařilo pro Prahu 6 získat alespoň nějaké prostředky,“ říká Ondřej Kolář (TOP 09), starosta Prahy 6.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

9:15 Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

Debata o obranných schopnostech České republiky musí být vedena realisticky a bez politické propagan…