Kolman: Šok? Natočil jsem video vtipkující na účet miliardářského hnutí ANO a dovolil si v něm ukázat zničenou brněnskou památku!

27.09.2016 15:10 | Zprávy
autor: PV

Blíží se krajské volby. Snaží se zaujmout nejen lídrové volebních kandidátek, voliče oslovují i kandidáti z vnitřního pelotonu. Např. na jižní Moravě dlouholetý učitel PrF MU a právník JUDr. Petr Kolman, Ph.D. - č.40 na kandidátce č.12 (ČSSD) do JMK natočil video nejen vtipkující na účet miliardářského hnutí ANO a jeho bílých košil , ale též v něm ukázal zničenou brněnskou kulturní památku!

Kolman: Šok? Natočil jsem video vtipkující na účet miliardářského hnutí ANO a dovolil si v něm ukázat zničenou brněnskou památku!
Foto: Archiv autora.
Popisek: Petr Kolman, vysokoškolský pedagog.

Celé video je zveřejněno zde:

V předmětném videu je mj. zachyceno  torzo,  které zůstalo z legendární funkcionalistické zastávky na Obilním trhu v širším centru  Brna. Kousek od sídla Veřejného ochránce práv.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Rodina a přátelství jsou pilíře našich životů, naší společnosti i národa

18:12 Okamura (SPD): Rodina a přátelství jsou pilíře našich životů, naší společnosti i národa

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Vánocům.