Kolovratník (ANO): Podpořme cestovní ruch v našem kraji 500 korunami pro každého občana

19.07.2020 10:42

Už jste to četli? Navrhuji, aby každý občan Pardubického kraje, který bude mít zájem, dostal příspěvek ve výši 500 korun na pobyt v ubytovacích zařízeních v kraji na svou dovolenou, výlet nebo rekreační pobyt během roku 2021. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Kolovratník (ANO): Podpořme cestovní ruch v našem kraji 500 korunami pro každého občana
Foto: Archiv Martina Kolovratníka
Popisek: Martin Kolovratník

Svou letošní dovolenou jsem se rozhodl strávit doma v kraji mého srdce, tedy v Pardubickém kraji. Společně s rodinou budeme navštěvovat mnohá krásná místa a zároveň chci jít příkladem, kdy svým pobytem a návštěvou podpořím místní restaurace, hotely, hospody a penziony.

Po koronavirové krizi chce takto symbolicky podpořit cestovní ruch. Mým hlavním cílem je vrátit běžný život zpět do všech částí kraje a odvětví ekonomiky. Kdo jiný než sami občané Pardubického kraje by se měli vrátit do místních kaváren, zahrádek, restaurací a cukráren a ubytovat se, přespat na svých cestách a výletech doma v kraji.

Musíme vrátit peníze do kraje a nejlépe je začít sami u sebe a doma. Omezení a opatření se dnes zásadně uvolnila – sundali jsme roušky – ale podnikání a ekonomika budou potřebovat mnohem delší čas… Osobně navrhuji a budu prosazovat přímé peníze na podporu cestovního ruchu. Každý občan našeho kraje bude mít možnost využít příspěvek ve výši 500 korun na pobyty a ubytování u nás doma, a to přímo od Pardubického kraje.

Tento návrh bude patřit k důležitým bodům volebního programu hnutí ANO 2011 v nadcházejících krajských volbách. Pokud v nich uspějeme a budeme součástí krajské vlády v roce 2021, budeme  náš návrh jednoznačně prosazovat, abychom jej v příštím roce realizovali. Vše tedy závisí na rozhodnutí voličů 2. a 3. října během krajských voleb.

Mrkněte se na video, ve kterém svůj návrh vysvětluji podrobněji ZDE.

Martin Kolovratník

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Pavel Fischer byl položen dotaz

Vím, komu v Evropě a Americe volat

To je možné, ale myslíte, že vás někdo bude poslouchat, že nám někdo pomůže? Neměli bychom se už konečně spoléhat hlavně na sebe. Německo se také nestalo silným hráčem proto, že spoléhalo na ostatní, Francie jak by smet.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Sankce nakonec přinesou Putinovi dokonce vyšší zisk

10:21 Senátorka Zwyrtek Hamplová: Sankce nakonec přinesou Putinovi dokonce vyšší zisk

Komentář na facebookovém profilu k analýze dopadů protiruských sankcí