Koruna Česká, Konzervativní strana a Klub angažovaných nestraníků: Evropská koalice pro Prahu

01.08.2018 9:20 | Zprávy
autor: PV

Společné tiskové prohlášení Koruny České, Konzervativní strany a Klubu angažovaných nestraníků.

Koruna Česká, Konzervativní strana a Klub angažovaných nestraníků: Evropská koalice pro Prahu
Foto: Redakce
Popisek: Logo Konzervativní strany

Společné tiskové prohlášení tradičně spolupracujících politických subjektů: Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska), Konzervativní strana a Klub angažovaných nestraníků (dále jen „Prohlašující politické subjekty"), které společně zastávají tradiční hodnoty, vycházející z historického odkazu antiky, křesťanství a judaismu coby základu evropské kultury a civilizace, pokládají zmíněné konzervativní principy za nejlepší vodítko pro řízení obce i státu.

Ve snaze nabídnout hodnotově orientovanou politiku jako alternativu soudobé, často bezobsažné soutěže marketingových strategií, se Prohlašující politické subjekty rozhodly pro spolupráci s dalšími demokratickými subjekty, které se chtějí inspirovat správně fungujícími modely především západoevropských metropolí, a proto oznamují, že společně se stranami: SNK Evropští demokraté, evropani.cz a Sdružení pro Místní Správu, utvoří společnou koalici pro volby do zastupitelstva Hlavního města Prahy s názvem: Evropská koalice pro Prahu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.