Kováčik (KSČM): Sociálně demokratická schizofrenie

17.08.2014 19:14 | Zprávy
autor: KSČM

Politická schizofrenie v praxi – tak lze v kostce vystihnout působení Lubomíra Zaorálka na postu ministra zahraničních věcí ČR. V případě vzájemných evropsko-ruských sankcí dosahuje třeštění sociální demokracie vrcholu.

Kováčik (KSČM): Sociálně demokratická schizofrenie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Kováčik

Pan ministr Zaorálek přebral rétorické figury našeho pana prezidenta a dlouhodobě a intenzivně se tluče v prsa, jak zajistí našim firmám odbytiště na světových trzích, mimo EU. Politická diplomacie podle pana ministra přestalo být na zamini sprosté slovo a je jednou z jeho priorit. Celkově je pro ČSSD jedním z primárních řešení ekonomické krize v ČR snaha oživit naši ekonomiku zakázkami z nových trhů…

A úplně paralelně, bez jediné vrásky zahanbení, sociální demokracie ústy svého ministra zahraničí podporuje krok za krokem se stupňující tlak na ekonomickou válku mezi Západem a Ruskem, zahrnující rovněž zhoršení vztahů se státy BRICS!

Je nutné dodávat něco dalšího? Pro kohokoli jen trochu vzdělaného a rozumného určitě ne.

Ať už je pravda, co se ukrajinské krize týče, na kterékoli straně – ekonomická válka mezi východem a Západem může za této konstelace poškodit výrazným způsobem v první řadě pouze východní Evropu. Lze říci, že východoevropané na tom budou daleko nejhůř ze všech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…