Krajský sněm TOP 09 Liberec si zvolil nové vedení

28.02.2015 22:18 | Zprávy

V pátek 27. února v podvečerních hodinách proběhl v jabloneckém Eurocentru krajský sněm TOP 09. Delegáti krajského sněmu zvolili svým předsedou Petra Pošmourného, který tuto funkci zastával doposud. Krajskými místopředsedy se stali Petr Soudský z Turnova, Miroslav Janoušek z České Lípy a František Gábor z Liberce.

Krajský sněm TOP 09 Liberec si zvolil nové vedení
Foto: top 09
Popisek: Logo TOP 09

V předsednictvu krajské organizace ještě usedne Robert Korselt, Michal Prokop, Michal Loukota a Vladimír Josífek. Sněmu se zúčastnilo 29 delegátů.

Petr Pošmourný nikdy nebyl v žádné jiné politické straně. V TOP 09 je od léta roku 2009 a je jedním z jejich zakládajících členů v Libereckém kraji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: TOP 09

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Atentát na Kirka. Odpornost nejhrubšího charakteru

20:06 Konečná (KSČM): Atentát na Kirka. Odpornost nejhrubšího charakteru

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k atentátu na Charlieho Kirka.