Má osobní motivace být politikem je jednoduchá. Motivace jsou mé děti, lidé kolem mě, kteří nejsou zdatní řečníci nebo nemají ,,žaludek" na tuto disciplínu. Může se to zdát jako klišé, ale těší mě pomáhat. Být pro společnost přínosem. Na politice mě imponuje mít možnost ovlivnit dění kolem sebe v obci, kraji, státu, EU.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
reklama
arm. gen. v.v. Ing. Petr Pavel, M.A. byl položen dotaz
Grónsko
Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky
17:03 Doksanský (ANO): Demonstranti proti minulé vládě byli podle vás dezoláti
Projev na 8. schůzi Poslanecké sněmovny 4. února 2026 k hlasování o důvěře vládě.
- 16:04 Nacher (ANO): Už s tím černobílým světem skončeme
- 15:05 Jurečka (KDU-ČSL): Tohle řekl Babiš na MPSV. Spadla mi brada. Netušil
- 14:05 Bartoš (Piráti): Macinka staví zájem své strany nad zájmy České republiky
- 13:05 Nerudová (STAN): Neslušné a odporné chování mocných
- 12:04 Mašek (ANO): „Stínový prezident“ Kolář nesleduje program vlády, ale jen své zájmy



