Lachnit (ANO): Charitativní fotbalový turnaj „Footbal Cup pro Radost dětem“ v Motorletu

11.06.2022 8:38 | Tisková zpráva

Nadační fond Radost dětem uspořádal ve čtvrtek 9. června 2022 charitativní fotbalový turnaj „Footbal Cup pro Radost dětem“. Turnaj se hrál v areálu TJ Motorlet v Jinonicích.

Lachnit (ANO): Charitativní fotbalový turnaj „Footbal Cup pro Radost dětem“ v Motorletu
Foto: Praha 5
Popisek: Radní MČ Praha 5 JUDr. Petr Lachnit

TJ Motorlet poskytl fotbalový areál pro potřeby tohoto charitativního turnaje zcela zdarma. Turnaj se konal pod záštitou JUDr. Petra Lachnita, radního městské části Praha 5, a zúčastnilo se ho celkem dvanáct týmů. V každém týmu se zúčastnila vždy jedna žena. Vítězem turnaje se stal tým Zásilkovny.

Součástí akce byl i bohatý kulturní program, v kterém vystoupila celá řada známých osobností (patroni Nadačního fondu Radost dětem). Velkému zájmu se těšilo vlastní předání cen vítězným týmům turnaje, kterého se zúčastnili zpěvačka a herečka Denise Wich, herec Přemek Pálek a influencerka Charlotte Doubravová.

Celkový výtěžek charitativního turnaje bude použit na speciální rehabilitace dětí s dětskou mozkovou obrnou.

Radost dětem založila Kateřina Wich v roce 2011 jako charitativní projekt. Jejím cílem tehdy bylo (a dodnes je) vytvořit organizaci, která bude pomáhat dětem napříč celou Českou republikou, a to především dětem s vážným onemocněním nebo dětem z dětských domovů. Dále si dala za cíl vytvořit skupinu lidí, kteří chtějí opravdu pomáhat, a to bez nároku na honorář, aby byl každý finanční dar v plné výši použit na potřeby nemocných dětí a jejich rodin. To dodržuje dodnes.

reklama

autor: PV

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Sankce

Je pravda, že Rusko válčí i přes sankce, ale jakou jinou páku na něj použít? Nebo byste nedělal nic a jen přihlížel ruské agresi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krajča (KSČM): Vrah zůstane vrahem

4:31 Krajča (KSČM): Vrah zůstane vrahem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k filmu o bratřích Mašínech