Láska (SZ): Chceme s veřejností hledat cesty a osobnosti, které budou ve zjitřené atmosféře skutečně stmelovat

14.04.2016 9:17 | Zprávy
autor: PV

Senátor Václav Láska bude ve Zlínském kraji debatovat s veřejností i studenty.

Láska (SZ): Chceme s veřejností hledat cesty a osobnosti, které budou ve zjitřené atmosféře skutečně stmelovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Václav Láska

Zelený senátor, advokát a bývalý policejní vyšetřovatel Václav Láska 14. a 15. dubna zavítá do Zlínského kraje na debatní miniturné. Během své návštěvy vystoupí ve čtvrtek 14. dubna od 17 hodin v uherskohradišťském Cafe Portal. Následně se přesune do Uherského Brodu, kde od 19:30 bude debatovat s veřejností v kavárně Ulité Kafé. "Václav Láska přijal pozvání do Zlínského kraje v rámci debatního cyklu 'Otevřeně s...', prostřednictvím kterého chceme veřejnosti představovat zajímavé osobnosti a otevírat důležitá společenská témata," uvedl pořadatel debat Michal Berg.

Václav Láska se vedle veřejných debat setká také se středoškolskými studenty, a to na gymnáziu v Uherském Hradišti a na Střední Zemědělské škole v Rožnově pod Radhoštěm.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

4:32 Pfeffer Ferklová (ANO): Bude vedro. Myslete také na svá zvířata

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nastupujícím vedrům.