Laudát (KAN): Babišova paměť se "vyvíjí"

20.10.2021 9:09 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k rozporům ve vyjádřeních premiéra Babiše

Laudát (KAN): Babišova paměť se "vyvíjí"
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

U běžných lidí mozek funguje tak, že si zpravidla nedávné děje pamatuje a s postupujícím časem milosrdně zapomíná, či v lepším případě zkresluje. Ne tak u končícího nejvyššího "hospodáře" Čau lidi. Poté co zřejmě s očima navrch vzal v povolební neděli z Lán roha postranní bránou, v Čau lidi tvrdil, že se Zemanem mluvil a o volbách se nebavili. Za dva dny si vzpomněl, že mu Zeman slíbil pověření k sestavení vlády. Po týdnu si jeho mozek vybavil, že mu Miloš slíbil oba pokusy, což mu umožňuje ústava, ovšem pokud mu to umožní zdraví.

Ale to by nebyl Prchal, aby něco nevymyslel. Tak vymyslel Andrejovu "skromnost". AB sice podle svého názoru vyhrál, ale velkoryse Zemanova pověření odmítne. Už mu asi začíná docházet, v jak tristním stavu se naše země nachází, a lidé typu Babiš jsou zpravidla příznivci hesla "kdo uteče, vyhraje". Krátká paměť lidí v české kotlině této filozofii nahrává ve všech ohledech. A Babiš by mohl vjet na bělouši do Strakovky hlavní branou, jak se víceméně stalo s masivní podporou hlídacích psů demokracie po volbách v roce 2013.

Ing. František Laudát

  • Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šimral (Piráti): Praha pokračuje s investicemi do školních budov

22:13 Šimral (Piráti): Praha pokračuje s investicemi do školních budov

Mateřská škola Litvínovská získá na své rozšíření přes 18 milionů korun