Laudát (KAN): Maláčová jako provokace

08.09.2021 16:05 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k vystoupení ministryně Maláčové v Českém rozhlasu.

Laudát (KAN): Maláčová jako provokace
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

Nemohl by Český rozhlas a další média předem uveřejňovat varování ministra zdravotnictví, když se chystají dát prostor šílené Maláčové?

Anketa

Má Babiš pravdu, že je třeba přivézt Ukrajince, kteří by nahradili chybějící pracovní síly u nás?

20%
56%
hlasovalo: 42916 lidí
Ráno jsem v autě slyšel rozhovor na ČRo Plus s Maláčovou a Ferjenčíkem. Stupiditu a úplnou neznalost toho, co se děje ve společnosti, jakou předvedla Maláčová, je velkou zátěží pro fyzické zdraví posluchače. Vždycky jsem si myslel, že vytěsnit ČSSD z nejvyšší politiky by bylo špatně, jakkoli mně jejich názory štvou. Ale nyní, už kvůli Venezuele, prosím - nevolte je. Maláčová by si mohla se Zemanem střihnout, který z nich naší zemi škodí víc.

Pokud je to ještě někde dostupné (bylo to kolem půl deváté ráno), tak si blouznění Maláčové poslechněte. Tématem byli lidé 50+ a zejména Ukrajinci, kteří by mohli pomoci českému hospodářství.

Když tenhle fenomén ČSSD nastupoval do ministerské funkce, Zeman obdivoval veřejně její "kvalitní" vzdělání. Jestli takhle vzdělává v reálu školství ve Velké Británii všechny, jsem rád, že už nejsou v EU. Existuje kritická knížka rakouského profesora Liesmanna "Vzdělání jako provokace". Možná by někdo měl sepsat knihu "Maláčová jako provokace".

Ing. František Laudát

  • Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Kulhánek: Vyzval jsem ke zmírnění napětí mezi Ruskem a Ukrajinou

15:02 Ministr Kulhánek: Vyzval jsem ke zmírnění napětí mezi Ruskem a Ukrajinou

Komentář na facebookovém profilu k zasedání Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě.