Lorenc (DSSS): Blíží se podzim a potřeba udělat průvan na zkorumpovaných radnicích

05.06.2014 10:01

Ani se nenadějem a je zde podzim. A na podzim nás všechny čekají komunální volby a možnost vyměnit dinosaury na radnicích v celé naší ČR.

Lorenc (DSSS): Blíží se podzim a potřeba udělat průvan na zkorumpovaných radnicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Přiznejme si, že někde jsou zakořeněné celé klany a rodiny a mají s radnic doživotní zdroj obživy. Aspoň si to tedy myslí. Je to jen a opět na lidech, aby všechny ty zkorumpované jedince i klany vymetli a nenechali je dál rozmetat a tunelovat naše společné finance. Jistě většina z vás ví, o čem mluvím a píši. Mnoha milionové podvody s veřejnými zakázkami. Přihrávání si brácha na bráchu a opačně. To je a bylo na denním pořádku. A proto to u nás v naší milované zemi vypadá tak jako nyní. Města se zadlužují a jsou závislé na dotacích z EU a ty se dají a dali také lehce ostrouhat ku prospěchu těch, co je měli na starost.

Starostové nejsou stále schopni udělat ve svých městech pořádek a hlavně zajistit bezpečné ulice pro slušné lidi. Problém nepřizpůsobivého obyvatelstva je na vzestupu a nikdo ho radikálně neřeší.  Místo, aby ti lidé konečně byli donuceni začít žít normální život jako ostatní slušní a pracující, tak mají samé výhody a volnost. Proč tomu tak je? Je to způsobeno pohodlností poslanců, úředníků a vlád co se zde hřejí na výsluní již od roku 1989. Jsou všude…Na radnicích, úřadech, ministerstvech a tam kde se rozhoduje o tom, aby se zde lidé měli lépe. Mají se, ale jen ti co nedodržují zákony ČR a ti slušní a obyčejní jsou semleti dobou a paskvily co uvařili poslanci a vlády do dneška!

Občané a hlavně ti nespokojení co k volbám nechodí. Musí jít a konečně rozhodnout pro blaho naší vlasti. Pro změnu k lepšímu. Chceme bezpečné ulice, práci pro slušné lidi a také a to především budoucnost pro naše děti!! A to je to o co musí nám rodičům a slušným občanům jít především. Děti jsou naše budoucnost. A ne zfetované trosky a poflakující se skupiny co naší společnosti nic nepřináší.

Přemýšlejte o tom Lorenc L. Šternberk

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: DSSS

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Maláčová: Minimální mzda musí růst na důstojnou úroveň

8:35 Ministryně Maláčová: Minimální mzda musí růst na důstojnou úroveň

Česká republika v mezinárodním měřítku stále drží v úrovni minimální mzdy na nejnižších příčkách. Má…