Lorenc (DSSS): Blíží se podzim a potřeba udělat průvan na zkorumpovaných radnicích

05.06.2014 10:01 | Zprávy
autor: DSSS

Ani se nenadějem a je zde podzim. A na podzim nás všechny čekají komunální volby a možnost vyměnit dinosaury na radnicích v celé naší ČR.

Lorenc (DSSS): Blíží se podzim a potřeba udělat průvan na zkorumpovaných radnicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Přiznejme si, že někde jsou zakořeněné celé klany a rodiny a mají s radnic doživotní zdroj obživy. Aspoň si to tedy myslí. Je to jen a opět na lidech, aby všechny ty zkorumpované jedince i klany vymetli a nenechali je dál rozmetat a tunelovat naše společné finance. Jistě většina z vás ví, o čem mluvím a píši. Mnoha milionové podvody s veřejnými zakázkami. Přihrávání si brácha na bráchu a opačně. To je a bylo na denním pořádku. A proto to u nás v naší milované zemi vypadá tak jako nyní. Města se zadlužují a jsou závislé na dotacích z EU a ty se dají a dali také lehce ostrouhat ku prospěchu těch, co je měli na starost.

Starostové nejsou stále schopni udělat ve svých městech pořádek a hlavně zajistit bezpečné ulice pro slušné lidi. Problém nepřizpůsobivého obyvatelstva je na vzestupu a nikdo ho radikálně neřeší.  Místo, aby ti lidé konečně byli donuceni začít žít normální život jako ostatní slušní a pracující, tak mají samé výhody a volnost. Proč tomu tak je? Je to způsobeno pohodlností poslanců, úředníků a vlád co se zde hřejí na výsluní již od roku 1989. Jsou všude…Na radnicích, úřadech, ministerstvech a tam kde se rozhoduje o tom, aby se zde lidé měli lépe. Mají se, ale jen ti co nedodržují zákony ČR a ti slušní a obyčejní jsou semleti dobou a paskvily co uvařili poslanci a vlády do dneška!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

6:02 Zálom (Svobodní): Co když soudruh prezident v Ankaře něco provede?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.