Lukša (TOP 09): Obec pokračuje v nastoleném směru

30.11.2014 10:01 | Zprávy
autor: TOP 09

Čeladenští zastupitelé zvolili na svém ustavujícím zasedání nové, respektive staronové vedení obce. Starostou zůstává stejně jako v předchozím volebním období Pavol Lukša (TOP 09) a místostarostkou Věra Golová (KDU-ČSL).

Lukša (TOP 09): Obec pokračuje v nastoleném směru
Foto: top09.cz
Popisek: starosta Čeladné Pavol Lukša

Pětičlennou radu doplnili Milan Bajgar (TOP 09), Jaroslav Kozel (KDU-ČSL) a Josef Siuda (ČSSD).

„Výsledky voleb jasně ukázaly, že si občané přejí zachování směru, kterým se obec ubírala v minulých letech. Věřím, že se do konstruktivní práce pro obec a její občany zapojí všichni zastupitelé,“ řekl po zvolení Pavol Lukša, který je starostou Čeladné od roku 1994.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Euro

Jak může přijetí Eura zlevnit hypotéky, což tvrdíte? A o kolik? A můžete zaručit, že jeho přijetí naopak nic nebo nezdraží?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klčová (ANO): Změna klimatu není věc, která počká

4:32 Klčová (ANO): Změna klimatu není věc, která počká

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně klimatu.