MZV: Ministr v demisi Kohout se setká s Aun Schan Su Ťij

15.09.2013 15:00 | Zprávy

Ministr zahraničních věcí Jan Kohout se dne 16. září 2013 v Černínském paláci setká s nositelkou Nobelovy ceny míru Aun Schan Su Ťij u příležitosti její návštěvy v České republice.

MZV: Ministr v demisi Kohout se setká s Aun Schan Su Ťij
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zahraničních věcí Jan Kohout
Setkání ministra Kohouta s Aun Schan Su Ťij, významnou osobností myanmarské/barmské novodobé historie, je potvrzením zájmu a podpory České republiky procesům v Myanmaru/Barmě, vedoucím k demokratizaci a podnětem k posílení vzájemné spolupráce.

V zemi aktuálně dochází k řadě proreformních kroků. Česká republika dlouhodobě sleduje vývoj v Myanmaru/Barmě a přispívá k mezinárodní podpoře barmského demokratického hnutí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ministerstvo zahraničních věcí

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Dobrý den, ví se, jak to bude za vaší vlády se zdražováním dálniční známky? Budete ji zdražovat jako předchozí (tato) vláda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Za osm let neudělali nic

22:14 Bartoš (Piráti): Za osm let neudělali nic

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bydlení.