Macura (ANO): Naše kampaň je postavena na dialogu. Zajímá nás, jak situaci vnímají samotní Ostravané

09.09.2014 12:21 | Zprávy
autor: ANO

Andrej Babiš přijede besedovat s Ostravany

Macura (ANO): Naše kampaň je postavena na dialogu. Zajímá nás, jak situaci vnímají samotní Ostravané
Foto: red
Popisek: Politické hnutí ANO

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš navštíví ve čtvrtek 11. září Ostravu. Za účasti kandidáta na post ostravského primátora Tomáše Macury a kandidáta na senátora v obvodě Ostrava-Poruba Petera Koliby se zúčastní besedy s občany. Akce se koná v kulturním domě Akord v Ostravě-Zábřehu od 18 hodin.
Beseda je součástí volební kampaně, kterou hnutí ANO oficiálně odstartovalo na začátku září. „Naše kampaň je postavena na dialogu. V Ostravě kandidujeme poprvé, chceme se proto voličům osobně představit a přednést konkrétní kroky, které město podle našeho názoru potřebuje. Zároveň nás zajímá, jak situaci vnímají samotní Ostravané,“ uvedl kandidát na primátora Ostravy Tomáš Macura.

Mezi volební priority hnutí ANO patří hospodárné nakládání s veřejnými penězi, odstranění korupce a klientelismu, snížení nezaměstnanosti a podpora podnikání či oživení historického centra Ostravy. Právě kvůli posledně jmenovanému bodu ostravské hnutí ANO hodlá přeměnit bývalou drogerii DM na Puchmajerově ulici v provizorní kavárnu, kde se budou konat nejrůznější akce. Program startuje od poloviny září.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…