Majerová (Trikolora): Jediné, co tím odhalují, je jejich prahnutí po válečném konfliktu

20.11.2022 19:44 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k některým unáhleným vyjádřením českých politiků.

Majerová (Trikolora): Jediné, co tím odhalují, je jejich prahnutí po válečném konfliktu
Foto: Archiv Zuzany Majerové
Popisek: Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová

Kdo je tady dezinformátor Aneb FESTIVALY POLITICKÉ DEKADENCE A MARNOSTI si nastavily laťku hodně vysoko.

Každý z politiků, který v uplynulém týdnu až hystericky volal po okamžité odvetě (bez jakýchkoli relevantních důkazů) a povolával vojska NATO, by měl ihned složit svou funkci!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ing. Robert Plaga, Ph.D. byl položen dotaz

Jazyky

Proč chcete rušit výuku angličtiny od první třídy? A je taky pravda, že chcete zrušit volbu druhého jazyka na druhém stupni? Není obojí krok zpátky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Řešení existuje, ale chybí politická vůle

4:31 Zelení: Řešení existuje, ale chybí politická vůle

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k řešení změny klimatu