Majerová (Trikolora): Ryba smrdí od hlavy

14.11.2022 15:18 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k ignoraci policie vůči ministru Rakušanovi.

Majerová (Trikolora): Ryba smrdí od hlavy
Foto: Archiv Zuzana Majerová
Popisek: Předsedkyně Trikolory a bývalá poslankyně Zuzana Majerová

Policie, která hlídá onu Rakušanovu nechutnost, kterou za veřejné peníze vyvěsil na budovu ministerstva vnitra, namísto toho, aby zpovykaného ministra vnitra za jeho počin vyšetřovala, je naprosto k ničemu.

Ryba smrdí vždy od hlavy. Pane policejní prezidente, odstupte! Jste pro ostudu. Stejně jako zkorumpovaný ministr vnitra, jehož strana STAN je součástí organizovaného zločinu, který je opět zameten pod koberec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Česko je podle vás bezpečná země

Proč ale pak tak tlačíte na navyšování výdajů na obranu? Já bych nebyla proti, kdyby jinde nebyli potřeba podle mě mnohem víc. Nebo by se aspoň stejně jako na obranu navyšovaly i peníze v jiných resortech a nezvedali jste nám daně. Děkuji za vyjádření. Saudová.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Povedeme resorty obrany, zemědělství a dopravy

19:03 Rozvoral (SPD): Povedeme resorty obrany, zemědělství a dopravy

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci…