Majerová Zahradníková (Trikolora): Prezident Miloš Zeman ostře kritizuje novou vládu

18.01.2022 10:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kritice přešlapů vlády premiéra Fialy

Majerová Zahradníková (Trikolora): Prezident Miloš Zeman ostře kritizuje novou vládu
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Zuzana Majerová v předvolební Partii

Na adresu poslance „stážisty“ Jana Farského (STAN), který odletěl na půlroční stáž, aniž by složil politický mandát, prezident řekl: „Neuvěřitelný amatérismus a hloupý podvod na voličích.“

Výrok Pekarové o maďarském premiérovi Viktorovi Orbánovi označil Miloš Zeman za naprosto nekvalifikovaný. Šéfka TOP 09 podle něj nerozumí zahraničnímu dění a debatu s ní by pokládal za „ztrátu času“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Zisk pumpy neurčuje jen marže, ale i náklady

12:16 Niedermayer (TOP 09): Zisk pumpy neurčuje jen marže, ale i náklady

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k omezení marže pumpařů a snížení spotřební daně na p…