Malý (TSS): Máme svátek naší státnosti, přijďte jej oslavit

28.09.2021 11:41

Den české státnosti je český státní svátek, který připadá na 28. září. Toto datum je zároveň svátkem sv. Václava, přemyslovského knížete, patrona Čech a Moravy a jednoho z tradičních symbolů českého státu.

Malý (TSS): Máme svátek naší státnosti, přijďte jej oslavit
Foto: archiv M. Malý
Popisek: Mchal Malý

Jsem hrdý Čech a trvám na zachování České republiky jako samostatného, národního suverénního státu. Můj otec se jmenoval Václav, stejně jako dědeček, já jsem Michal, mám přátele, kteří slaví na Václava svátek, nebo těsně před ním narozeniny. Dohodli jsme se společně, že uctíme státní svátek a spojíme jej s oslavou, na kterou vás všechny zveme.

V úterý, 28. 9. 2021 pořádáme v restauraci Maják na adrese Krejnická 2021, 148 00 Praha 11 oslavu svátku naší republiky i našich svátků. Pro hosty je připraven raut (zdarma) – místní vyhlášená kuřecí křidélka, domácí gulášek a miniřízečky a pochopitelně nebude chybět ani točená Plzeň. Nenoste dárky, ale přijďte popovídat jen tak, o životě...

Není třeba to více rozvádět, budu rád, pokud a dáme společně dobré jídlo a skvělé pivo, prohodíme pár slov. Vezměte s sebou své partnerky a partnery a přijďte. Bez politiky, i když zachování naší samostatnosti politikum je. Kdo přijdete, prosím, přihlaště se, abychom zajistili dost jídla pro všechny ZDE. Raut je v odkazu.

Deklarace nezávislosti ČR ZDE

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu Michal Malý

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maláčová (ČSSD): Budu kandidovat na předsedkyni strany

20:33 Maláčová (ČSSD): Budu kandidovat na předsedkyni strany

Reakce na facebookovém profilu na rezignaci předsedy ČSSD Jana Hamáčka