Marková (BPP): Skupina D mluví, fňuká, obhajuje

16.12.2025 21:03 | Monitoring
autor: PV

Asi tak bych popsala svůj dojem z dnešní tiskovky.

Marková (BPP): Skupina D mluví, fňuká, obhajuje
Foto: Trikolora
Popisek: Jana Marková

V úvodu asi stojí za to si říct, kdo že na ní za spolek mluvil. 1. Milan Mikulecký. Zakladatel spolku a bezpečnostní expert. Tím se "stal" za Stropnického ministrování, kde působil jako poradce. Je trochu paradoxní, že jinak pečlivé Ministerstvo obrany, resp. NBÚ, nezmáčklo okamžitě červený čudlík a nezabránilo Mikuleckému vstup do interních kruhů ministerstva. To se podařilo až novému vedení ministerstva.

Na základě neudělení bezpečnostní prověrky měl být Mikulecký potichu odejit. Důvodem se mohlo stát, že v letech 1999 až 2000 působil jako jednatel karlovarské kosmetické společnosti Synchroline CZECH, kterou dodnes vlastní občané Ruské federace a Běloruska. Tuto etapu se ale v jeho účelově sestaveném veřejném životopise nedočtete. Ehm.

"Od roku 2007 do roku 2013 pracoval jako výkonný ředitel pro východní Evropu u britské investiční společnosti Sky Invest Technology. Z této pozice mimo jiného řídil revitalizaci a rozvoj letiště Praha Letňany,“ stojí na stránkách. Tato společnost měla v roce 2013 podle veřejných zdrojů na účtu aktiva ve výši necelých 7 tisíc liber a zcela neprůhlednou majetkovou strukturu. Ehm po druhé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Bc. Jana Marková

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Nemyslíte, že tohle může být konec Motoristů?

Dobrý den, asi budete hájit Macinku, ale přesto se zeptám, zda vám jeho jednání s prezidentem včetně těch jeho SMS přijdou v pořádku? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Nepochybuji o tom,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMutella , 16.12.2025 21:44:49
že Vetchý Rambo se loučí s rozumem, je toho na něj nějak moc, nikdo ho nechápe, nálepkují ho, podezírají z defraudace darů, bude vyšetřován, smýkán v mediích a možná souzen. Přitom to všechno myslel dobře , v hnutí mysli toho největšího záchvatu lidství, soucitu , pravdy a lásky z odkazu svatého Havla.

|  6 |  0

Další články z rubriky

Klán (KSČM): Ústava, rovnost a realita personální politiky

4:31 Klán (KSČM): Ústava, rovnost a realita personální politiky

Ústavní agent, prezident řádu a klidu, Petr Pavel Pávek, ať už vědomě, nebo jen nešikovnou otevřenos…