Mašek (ANO): Místo řečí by to chtělo řešit strategické záležitosti

13.04.2023 15:14 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě francouzského prezidenta Macrona a předsedkyně Evropské komise von der Leyenové v Číně

Mašek (ANO): Místo řečí by to chtělo řešit strategické záležitosti
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Návštěva Číny a dva představitelé EU (účastníci zájezdu). Prezident Francie Emmanuel Macron a šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová. Neschopná ministryně obrany, která se do čela EK dostala výhradně politickým handlem, nikoliv prokázanými reálnými schopnostmi a předpoklady, bohužel. Jednu takovou političku u nás také máme ve vedení Poslanecké sněmovny.

Prezident Macron tam byl jako hlava státu, Leyenová tam byla jako úředník. No a protože jí brali jako významného úředníka, tak jí byl přivítat dokonce čínský ministr ekologie. A vybrali ministra blízkého k tématu, které ona ze svého úřadu v EU neustále prosazuje, a to bez ohledu na důsledky, které to EU přináší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pokolikáte už tu byl pokus odvolat šéfku EK?

Ne že bych s ní sympatizoval, ale buď by bylo na místě pro její odvolání získat nejprve větší podporu anebo se zabývat něčím podstatným, co lze změnit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Šťastný: Paní Šebelová se snažila vyvolat mýtus, že paralympionici nic nedostanou

16:21 Ministr Šťastný: Paní Šebelová se snažila vyvolat mýtus, že paralympionici nic nedostanou

Projev na 6. schůzi Poslanecké sněmovny dne 29. ledna 2026 - reakce na projev poslankyně Šebelové k …