Ministr Jurečka: Nechceme, aby lidé žili na dávkách. Nabízíme jim dotace

05.01.2023 17:02 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k Sociálním fondu poskytnutém Evropskou unií.

Ministr Jurečka: Nechceme, aby lidé žili na dávkách. Nabízíme jim dotace
Foto: Hans Štembera
Popisek: Happening Greenpeace, který upozornil na devastaci vzácné přírody. Akce se koná před začátkem světové konference o ochraně přírody a biologické rozmanitosti v Montrealu

Nechci, aby lidé žili na dávkách. Proto pomůžeme chudším rodičům a seniorům trvale snížit energetické nároky nemovitosti a tím ušetřit. A to nejlepší - nemusí na to mít našetřeno vůbec nic a administrace je velmi jednoduchá.

Na co lze získat podporu?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Preferenční hlasy

Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Fiala: Propuštění izraelských rukojmích je zásadní okamžik

18:23 Premiér Fiala: Propuštění izraelských rukojmích je zásadní okamžik

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k propuštění izraelských rukojmích