Ministr Mládek: Státem podpořené průmyslové zóny jednoznačně pomáhají

10.01.2017 4:30 | Zprávy

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek předložil vládě na včerejšém zasedání materiál "Výběr nových lokalit pro rozvoj státem podpořených průmyslových zón", které by mohly být realizovány v budoucích letech.

Ministr Mládek: Státem podpořené průmyslové zóny jednoznačně pomáhají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miinistr průmyslu a obchodu Jan Mládek

"Nové státem podpořené průmyslové zóny nám pomohou ještě více zatraktivnit Českou republiku pro potenciální investory. Zájem o již existující zóny je dosud obrovský, obsazenost dosahuje zhruba 82 procent", uvedl ministr Mládek před jednáním vlády.

Ministerstvo průmyslu a obchodu v minulém roce zahájilo vyhledávací studii nových rozvojových ploch a na základě této studie byly identifikovány tři vhodné lokality v rámci Programu na podporu podnikatelských nemovitostí a infrastruktury v letech 2017 až 2022.

Jedná se o lokality: Cheb II v Karlovarském kraji o rozloze 142 ha, kde dosud nebyla státem podpořená žádná průmyslová zóna, Veselí nad Moravou v Jihomoravském kraji o rozloze 31 ha a Moravské Budějovice v kraji Vysočina o rozloze 31 ha.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nacher (ANO): Jak vláda (ne)snížila počet státních zaměstnanců

11:17 Nacher (ANO): Jak vláda (ne)snížila počet státních zaměstnanců

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dalšímu růstu počtu státních zaměstnanců