Ministr Ťok: Před koncem prázdnin bude D1 u Prahy průjezdná bez omezení

18.08.2018 8:37 | Zprávy
autor: PV

Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice.

Ministr Ťok:  Před koncem prázdnin bude D1 u Prahy průjezdná bez omezení
Foto: Ministerstvo dopravy
Popisek: Ministr dopravy Dan Ťok

V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 100 kilometrů nové dálnice.

„Na 15. kilometru jsem prověřil průběh prací na rekonstrukci dálnice D1. Denně tu projede 90 tisíc aut. Pro všechny řidiče mám dobrou zprávu, dělníci všechno stíhají a 31. srpna práce dokončí, odstraní omezení a od soboty 1. září se bude jezdit po novém a bez omezení,“ říká ministr dopravy Dan Ťok.

Opravu vozovky provádí společnost Eurovia, která se na D1 u Prahy vrátí v dubnu příštího roku, kde bude opravovat levou část dálnice mezi 9,5. – 12. kilometrem. Celá rekonstrukce bude stát 250 milionů korun bez DPH.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Proč pořád voláte po zrušení sankcí?

Když pominu vše ostatní, tak proč podporovat Rusko, když jak sám tvrdíte třeba ropu teď prodává s přirážkou? Proč takové chování podporovat? A to pomíjím fakt, proč vůbec ekonomicky podporovat někoho, kdo tu rozpoutal válku a vlastně tak může i za to, že ceny rostou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerušil (SPD): To jako vážně?

8:19 Nerušil (SPD): To jako vážně?

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na debatu ve vysílání Českého rozhlasu o financování ve…