Ministryně Maláčová: Odměny nejsou „na splátky“

20.05.2021 15:45 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k odměnán pro zaměstnance v sociálních službách

Ministryně Maláčová: Odměny nejsou „na splátky“
Foto: Screen ČT24
Popisek: Ministryně Jana Maláčová na tiskové konferenci

Zaměstnanci tvrdě dřeli na úkor svého zdraví, času a vlastní rodiny. Odměny, které jsem pro ně vybojovala na vládě, jsou naprostá samozřejmost! Potěšilo mě, že o peníze si požádalo o 500 služeb více, než loni, ale všechno není tak růžové. Odměny někde plánují vyplácet po částech. To není fér!

Peníze odeslalo MPSV krajům a dalším zřizovatelům sociálních služeb již na konci dubna, aby je zaměstnanci měli na svých účtech nejpozději v červnu ve výplatě za květen. Je ostudné, aby se k zaměstnancům dostávaly po kapkách. S Dagmar Žitníkovou, předsedkyní Odborového svazu zdravotnictví a sociálních služeb, žádáme poskytovatele, aby odměny vyplatili co nejrychleji a najednou. Na zařízení, kde se nic nezmění, se podíváme zblízka!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Lidem v okolí Babiše už je líp

13:02 Hřib (Piráti): Lidem v okolí Babiše už je líp

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k vládě Andreje Babiše.